Siz de klima neden çalışmaz diye merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz. Klima birçok farklı kombinasyonlardan meydana gelmektedir. Eğer klimanız çalışmıyorsa bunun edeni de birçok farklı faktöre neden olabilir. Evinizin elektrik sorunu le bağlantılı olabilir, motorunda bir sorun yaşanıyor olabilir, iç ünite ya da dış ünitede belli sorunlar ortaya çıkabilir, yedek parçaya ihtiyaç olabilir bu gibi daha birçok nedenle klimanızın çalışmamasına neden olabilir.

En basitinden klimanızın kumandasının pili bitmiş ve bu nedenle de çalışmıyor olabilir. Ancak sorunlar daha basit düzeyde değil de motorda ya da iç ünitede ise bu durumda yapmanız gereken firmamızdan destek almak olmalıdır. Siz de firmamızı arayarak destek alabilir ve belirlenen tarihte adresinize gelmemizi de isteyebilirsiniz.

Klima Çalışmıyor

Eğer klima çalışmıyorsa firmamızı arayarak eleman gelmesini isteyebilirsiniz. Elemanlarımız en kısa sürede adresinize gelerek klimanın neden bozulduğu hakkında size bilgi verecek ve gerekli önlemleri alarak tamirat için de harekete geçecektir. Sizlere eğer klimanız bozuşa sorun daha fazla büyümeden tamir ettirmenizi öneriyoruz. Klima çalışmıyorsa hemen bizimle iletişime geçin.

Bunun için de firmamıza güvenebilirsiniz. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile hizmet vermeye ve sizler için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Siz de firmamızı arayarak memnuniyet garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Oldukça uygun fiyata tamirat, onarım süreci yaşayabilirsiniz. Siz klimalarınızı bize tamir ettirin ve hizmetimizden yüzde 100 memnun kalın.

Klima Isıtmıyorsa Sorun Nedir?

Eğer klimanızın ısıtmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Klimanızın fanlarında sorun olabilir, motorunda bir arıza olabilir ya da klimanızın gazı bitmiş olabilir. Bu ne bu gibi birçok nedene bağlı olarak klimanız artık ısıtmıyor olabilir. Bu gibi durumlar için yapmanız gereken ilk şey ise destek almak olacaktır.

Siz de klima ısıtmıyorsa sorun nedir? Diye araştırıyor ve bir yanıt bulamıyorsanız firmamızdan destek alarak profesyonel ekimizin bu soruna çözüm bulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sorunu tespit ederken aynı zamanda çözüm önerisi için de harekete geçebilirler. Çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz de kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.

Klima Resetleme Nasıl Olur?

Klima resetleme genellikle kumandalardan olmaktadır. Bunun için klimanızın kumandasının alt kısmında reset düğmesi bulunur. Küçük bir boşluk gibi duran bu kısma sivri bir kalem ucu ile bastırdığınızda resetleme yapacaksınız. Aynı zamanda bazı markalarda R harfi ile de resetleme yapabilirsiniz.

Siz de klimanızı resetlemek istiyorsanız çok kısa sürede bu işlemi yapabilir ve harekete geçebilirsiniz. Yaklaşık 3 saniye kadar bu düğmeye basılı tutmanız gerekmektedir. Böylece sorunu halledecek ve kısa sürece klimanızı resetleyeceksiniz. Resetleme işlemi için herhangi bir profesyonel desteğe ihtiyaç yoktur. Yalnızca klima resetleme nasıl olur bilmenize rağmen resetleme işlemini gerçekleştiremiyorsanız destek için arayabilir ve bizden gerekli desteği sağlayabilirsiniz.

Klima Motoru Neden Çalışmaz?

Klima motorunun çalışmamasının birçok farklı nedeni olabilir. Örneğin motora yeterli elektrik gitmemesi, herhangi bir yerinde temassızlık olması ya da fanında bir problem yaşaması motorun çalışmasını engelleyebilir. Bunun için yapmanız gereken bizden destek almak olacaktır. Firmamızı arayarak siz de bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Siz de daha fazla klima motoru neden çalışmaz diye araştırmayın ve direkt elemanlarımızla sorunun çözümüne odaklanın. Uygun fiyata tamirat yaptırma şansınızın yalnızca bizim firmamızla sağlayabilirsiniz. Sizlere destek olmaya ve işlerinizi korumaya da yardım ediyoruz. Birçok kişinin klimasını tamir etmeye ve sorunları çözmeye çalışıyoruz. Eğer siz de en güvenilir tamirat firmasını arıyorsanız tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.