0 +

Mutlu mÜŞTERİ
aboutus inpage img1
KBS Kimdir?

Profesyonel kadro ve hızlı hizmet 

Klima servisi, klima bakım onarım ve klima montajı gibi hizmet gruplarında İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin tamamında hizmet vermektedir.  %100 müşteri memnuniyetine odaklanan yaklaşımıyla 7/24 kesintisiz bir şekilde servis desteği sunan işletmemiz; iklimlendirme sistemleri kategorisinde hizmet ve kalite standartlarını yükselten bir anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir.

Her biri klima bakım onarım ve klima montajı gibi alanlarda uzmanlığa sahip olan 18 kişilik teknik personelimizle; Türkiye'nin her yerine hızlı bir şekilde erişebilen, etkili ve uygun maliyetli klima bakım onarım çözümleri sunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz çerçevesinde 1 yıllık garanti sağlayan firmamız, bu noktada müşteri problemlerini uzun vadeli bir çerçevede çözmeye, dolayısıyla da müşteri memnuniyetini maksimize etmeye öncelik vermektedir.

Klima Sercisi ve Klima Bakım Onarım Kapsamında 7/24 Müşteri Desteği

Türkiye'nin dört bir yanından müşterilerin 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri teknik destek ekibimiz; anında müdahale anlayışı ile hizmet vermektedir. Çok yönlü, teknik anlamda uzman özellikle klima servisi, klima bakımı, klima sökme takma gibi alanlarda hizmet veren ekibimiz iklimlendirme sistemleri ile ilgili birçok konuda destek sağlamaktadır. İstanbul ve Marmara bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’de klima tamircisi dendiğinde akla gelen ilk klima servislerinden biri olan markamız, A’dan Z’ye tüm teknik konularda nitelikli, çözüm odaklı ve uygun maliyetli klima bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Bunun yanı sıra farklı marka klimalar için de kapsamlı servis hizmetleri sunan işletmemiz; klima temizliği ve klima montajı gibi hizmetlerde de 7/24 hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Türkiye'nin her yerine anlık klima servis desteği

Firmamız İstanbul merkezli faaliyet gösterse de başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin her yerine kesintisiz olarak klima bakım onarım hizmeti sağlamaktadır. 18 kişilik uzman ekibimizle aralarında VRF klima bakımı gibi farklı modellere yönelik hizmet grupları da içeren geniş bir hizmet portföyü sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif olan müşteri destek birimimiz; Türkiye'nin dört bir yanından gelen müşteri taleplerine anlık olarak yanıt vermekte, firmamız 81 ilden müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözmeye odaklanmaktadır.

Garantili Klima Servisi

Klima bakım ve onarımı birden fazla değişkenin ve arızanın aynı anda kontrol edilerek giderilmesi gereken bir süreçtir. Klima kompresör tamiri gibi detaylı işlemler veya klima e6 arızası daha teknik arızlarda, yapılan işlemin sürdürülebilirliği ve tekrarlanmaması açısından garanti bağlamı da son derece önemlidir. Bu bağlamda klima teknik servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, tüm klima bakım onarım işlemlerinde 1 yıl garanti güvencesi sağlamaktadır. Böylelikle garantili klima servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine %100 kalite güvencesi vaat eden bir ortamda hizmet sağlamaya öncelik vermektedir.

En Yakın Klima Servisi: Anında Destek

Yukarıda da belirttiğimiz üzere firmamız İstanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında klima servis hizmeti sağlamaktadır. Bu noktada evlerinize ve iş yerlerinize en yakın klima servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca arayabileceğiniz firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun en hızlı şekilde hizmet sağlamaya odaklanmaktadır.

Misyon olarak sürdürülebilir müşteri iletişimi felsefesini benimseyen firmamız; anında destek ilkesiyle Türkiye’nin neresinde olursa olsun iletişime geçen tüm müşterilerin klima tamiri gibi sorunlarını olabildiğince hızlı ve uygun maliyetli bir çerçevede çözmeye öncelik verir.

Vizyon olarak da sadece İstanbul’un değil aynı zamanda tüm Türkiye’nin en iyi klima servisi olma hedefini üstlenen klima özel servis firmamız; klima motoru montajı, klima dış ünite montajı ve klima temizliği gibi teknik konularda da kapsamlı destek sağlamaktadır. Tüm markaların yedek parça tedarik zincirine erişimi olan firmamız, 18 kişilik uzman ekibiyle önde gelen tüm klima markalarının bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir.

Kimler özel klima servis hizmetlerimize ihtiyaç duyar?

Klima özel servis olarak firmamız, klima tamircisi olarak  özellikle merdiven altı şekilde faaliyet gösteren işletmelere karşı sektör standartlarını yükseltmeyi hedef edinmektedir. Birçok yerli ve yabancı markanın klima yetkili servis firmaları, hem klima servis fiyatları konusunda hem de hizmet kalitesi kapsamında yetersiz kaldığı için bizim gibi özel klima servis firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu bilgiler ışığında klima özel servisi olarak faaliyet gösteren işletmemiz, genellikle fiyat performans gösteren işletmemiz; ev tipi klima arızaları, VRF tipi klima bakımı gibi hizmetlere ihtiyaç duyanlara hitap eder. Özellikle profesyonel, hızlı ve fiyat performans odaklı bir klima tamiri önceliği olan kullanıcılar, hizmetlerimizi tercih etmektedirler. Aynı şekilde Türkiye'nin dört bir yanına hizmet veren firmamız, kendi bölgesinde kullandığı markanın klima yetkili servisi bulunmayan kullanıcılar tarafından da tercih edilir.

5 yıldızlı müşteri değerlendirmeleri ve %100 olumlu müşteri yorumları

Kullanıcılar için klima servisi firması bulma sürecinde en zorlayıcı konulardan biri de klima servis firmasına güven duyabilmektedir. Özellikle piyasada niteliksiz klima servis hizmeti sağlayan firmalar, kullanıcılar için uzun vadeli olmayan maliyetli çözümler sunduklarından dolayı müşterilerin klima tamir hizmeti sağlayan firmalara olan güvenini büyük ölçüde etkileyebilmektedir.

Bu bağlamda firmamız müşterilerden aldığı 5 yıldızlı müşteri değerlendirmeleri ve %100 olumlu yorumları ile müşterilerine güven vermektedir. Aynı şekilde sağlanan hizmet kapsamında 1 yıl garanti de sağlayan firmamız, müşterilerine sadece günü kurtarmaya yönelik değil aynı zamanda gerekli durumlarda hizmet sonrası da klima teknik destek sağlamaya devam etmektedir.

Klima Bakım Süreçlerinde Uygun Maliyetli ve Etkili Çözümler

Evlerinde ya da iş yerlerinde iklimlendirme sistemleri kullanan kullanıcıların mevsimsel olarak en çok ihtiyaç duydukları hizmetlerden biri olan klima bakımı, ürünün verimli bir şekilde çalışabilmesi için son derece önemlidir. Klima modeline göre farklı süreçler gerektiren klima bakımı, aynı şekilde klimanın belirli performans sorunları sergilemesi durumunda da tercih edilebilmektedir. Klima bakım fiyatları ise genel olarak ürün markasına ya da klima modeline göre belirlenmektedir.

Klima modellerine göre sağladığımız bakım türleri

Farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara yönelik farklı klima modelleri olduğu için klima bakım onayımı ya da klima tamiri gibi işlemler genellikle ürünün tipine, özelliklerine ve parçalarına göre belirlenir. Bu noktada farklı klima modelleri için farklı bakım ve onarım süreçlerinden bahsetmek mümkündür.

0 +

KLİMA SERVİSİ
aboutus inpage img3

VRF Tipi klimalar için bakım ve onarım süreçleri

Bu tip modellerin bakım süreçlerinden bahsetmeden önce VRF tipi klima nedir sorusuna yanıt vermek daha doğru olacaktır. VRF tipi klimalar, tek bir dış ünitenin kullanıldığı fakat birden fazla iç üniteden oluşan klima modelleri olarak tanımlanırlar. Genellikle iş yerleri ve ofis ortamları gibi geniş alanlarda tercih edilen bu klima sistemleri, daha geniş bir alanda daha iyi soğutma performansı için idealdirler. Bu bağlamda VRF tipi klimalar, birden fazla üniteden oluşan karmaşık sistemler oldukları için bakım süreçleri de daha farklı ilerleyebilmektedir. VRF klima bakımı süreçlerinde ise dış veya iç ünitenin çalışma durumuna göre bir rota takip edilmektedir. Bakım süreçlerinde ise VRF klima servisi hizmet sağlamaktadır.

Duvar Tipi(Split Klimalar) için bakım ve onarım süreçleri

Duvar tipi klima, diğer bir tabir ile ev tipi klima olarak değerlendirilen split klimalar, en çok tercih edilen klima modelleri arasında yer alırlar. Bu tarz klima sistemleri VRF tipi klimalara göre daha basit sistemlerdir. Genellikle tek bir dış ve iç üniteden oluşurlar. Bu yüzden split klima bakımı daha pratik ve kolaydır. Özel klima servisiolarak faaliyet gösteren firmamız duvar tipi klima bakım süreçleri için de hizmet vermektedir.

Salon Tipi Klima Modelleri İçin Bakım ve Onarım Süreçleri

Salon tipi klima modelleri genellikle klimanın soğutma performansı olarak da değerlendirilen BTU değeri yüksek klima sistemleridir. Salon gibi geniş alanlarda daha kısa sürede daha hızlı bir soğutma performansı için bu tip klimalar kullanılır. Salon tipi klima bakımı ise mevsimlik olarak veya klimanın çalışma performansına bağlı olarak yapılabilir.

Özel Klima Servisi Firmamız klima bakım onarım süreçleri için hangi hizmetleri sağlar?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı klima modellerine göre farklı bakım süreçleri mevcuttur. Özel klima servisi olarak faaliyet gösteren bakım, onarım, klima montajı ve klima temizliği gibi birçok hizmeti mevcuttur. Detaylı olarak bahsetmek gerekirse kullanıcılar tarafından en çok talep edilen ve aranan klima bakım onarım hizmetleri şu başlıklar dahilinde sıralanabilir:

Klima Tamir Servisi

Klima tamir servisi, genellikle çok yönlü, arıza tespitine yönelik kapsayıcı klima tamir hizmetlerine verilen isimdir. Ofislerinde ve iş yerlerinde klima arıza tespiti yapabilecek teknik bilgiye sahip olmayan son kullanıcılar, arıza tespiti için en yakın klima servisi gibi aramalar yaparak bize ulaşırlar. Bu noktada sağlayacağımız klima servis hizmeti kapsamında gerekli arıza tespit onarım işlemleri kolaylıkla yapılmış olur.

Klima Sökme Takma 

Klima sökme taşıma hizmeti genel olarak ev ya da ofis taşıyan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Nakliye firmaları genellikle evdeki tüm eşyaları taşımayı vaat etseler de klima sistemleri, birden fazla parçadan oluşan karmaşık cihazlar oldukları için risk oluşturmamak adına nakliye firmaları tarafından taşınmazlar. Bu noktada ev veya ofis taşıyanlar, klima montaj hizmeti ya da uzman klima tamirci firması tarafından sağlanan klima sökme hizmeti gibi çözümlere ihtiyaç duyarlar.

Tam da bu ihtiyaca yönelik şekilde firmamız, taşınma esnasında klimanızın herhangi bir parçası hasar görmeden rahat bir şekilde taşınsın diye destek de sağıyor. Ofis ya da ev taşıma süreçlerinizde klima sökme işlemi için konumunuza geliyor, sonrasında da taşınacağınız lokasyona giderek profesyonel bir şekilde klima montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. İç ünite ve dış üniteyi, tüm harici parçaları en hassas ve güvenli şekilde sizler için taşıyoruz.

Klima Montajı 

En çok ihtiyaç duyulan bir diğer önemli hizmet grubu da klima montajı olarak öne çıkar. Klima montajı fiyatları, servis verilecek klima türüne, alan özelliklerine ve benzeri değişkenlere göre farklılık gösterebilmektedir. Aynı şekilde taşınma süreçlerinde klima sökme gibi hizmetlere de ihtiyaç duyulur. Klima montaj servisi olarak sağladığımız hizmet kapsamında klima iç ünite montajı ve klima dış ünite montajı gibi ihtiyaca yönelik çözümler de mevcuttur.

Klima Temizleme Hizmeti

Ev tipi klima modellerinde en çok çok ihtiyaç duyulan bir diğer hizmet grubu da klima temizleme hizmeti olarak öne çıkar. Klimaların daha sağlıklı bir şekilde daha yüksek performansta çalışabilmesi adına belirli aralıklarda bakım ve temizliklerinin yapılması gerekir. Klima bakım servisi firmamız tarafından sağlanan klima temizleme hizmeti cihazın pis koku üretmesi ya da hava kalitesini bozması gibi risklerin önüne geçmek açısından büyük önem taşır.

Klima Gaz Dolum

Klimalar, çalışma prensibi olarak soğutmayı verimli bir şekilde gerçekleştirebilmek adına klima gazı adı verilen bir kimyasala ihtiyaç duyar. Klima gazı son derece uzun ömürlü olsa da 5 ila 7 sene arasında bitme eğilimi gösterir. Bu noktada klima tamircisi veya klima servisi gibi firmalardan klima gazı değişimi gibi hizmetlere ihtiyaç duyulur. Aksi halde klima yeteri kadar iyi soğutma gerçekleştiremeyecek dolayısıyla da klimanın kullanım performansı ciddi düzeyde değişecektir. Klima gazı dolum fiyatları da klimanın modeli, BTU seviyesi ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

0 +

KLİMA MONTAJI
aboutus inpage img2

Klima Arızalarına Yönelik Klima Bakım Onarım Hizmetleri: Klima Arıza Tespiti

Klima sistemleri modellerine, çeşitlerine ve kullanım özelliklerine göre farklı arıza çeşitlerine de sahip olabilmektedirler. Bu bağlamda ürünün göstermiş olduğu arızanın doğru bir şekilde tespit edilebilmesi, klima bakım ve onarım hizmetlerinin doğru sağlanabilmesi açısından kritik önem arz eder. Özel klima servisi firmamız tarafından sağlanan klima arıza tespiti hizmeti sayesinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde bakım onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Dönemlik ve Mevsimlik Rutin Klima Bakımı

Çalışma performansını sürdürebilmeleri için dönemlik olarak klima bakımı gibi hizmetlerden yararlanılması gerekir. Dönemlik klima bakımı daha çok klimanın mevsimlik olarak neden olabileceği sorunların giderilmesine yönelik bir hizmet olarak öne çıkar. Mevsimlik klima bakımı genel olarak gaz değişimi, klima filtresi bakımı değişimi gibi yapılması gereken rutin kontrolleri kapsar.

Farklı özelliklere sahip ürün gruplarında hepa filtreli klima bakımı ekstra hizmetlere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Bunun yanı sıra anti bakteriyel klima filtresi gibi ekstra özelliklere sahip olan klimaların da filtre bakımlarının ya da gerekiyorsa değişimlerinin düzenli olarak yapılması gerekir.

Tüm bunların yanı sıra periyodik bakımlarda iç ve dış ünitelerin dezenfekte edilmesi, genel klima temizliği gibi işlemler de yapılır. Klimalarda daha olası ve mekanik arızaların önüne geçmek için ise mekanik parça kontrolü, elektrik tesisatı kontrolü gibi genel kontroller de yapılır.

Klima bakım ve onarım süreçlerinde yenilikçi ve modern yaklaşımlar

Firmamızın kendine has yaklaşımı ve klima servis süreçlerinde yüksek teknoloji araçlar kullanması; müşteri memnuniyetini ve sağladığımız hizmet kalitesini yükseltmemize imkan tanımaktadır. Özellikle çok yönlü, teknik birikimi yüksek 18 kişilik ekibimizle firmamız, klima bakım onarım süreçlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylar üzerinde kontrol sahibi olabilmektedir. Bu noktada, ister iş yerlerinde ister ofis tipi VRF klima bakımı süreçlerinde ya da ev tipi klima bakımı kapsamında karşılaşılabilecek her türlü arıza veya kullanımı engelleyecek teknik sorunun üstesinden olabildiğince hızlı şekilde ve en uygun maliyetle gelmenize yardımcı olmaktayız.

Yüksek Teknoloji Araçlar ile En Kaliteli Klima Bakımı

Klima bakım onarım süreçlerinde klima servisi firması için verimliliği ve kaliteyi etkileyen en önemli faktörlerden biri de klima tamircisinin kullandığı araçların niteliği ve teknoloji seviyesidir. Bu bağlamda, daha geleneksel araçları kullanan, eski yöntemler ile çalışan klima bakım servisi arıza giderme kapsamında ne yazık ki çok da verimli sonuçlar vaat edememektedir. Böylelikle niteliksiz araçlar kullanan araçlar ile çalışan kullanıcılar hem fiyat performans hem de aldıkları hizmet kalitesi açısından hayal kırıklığına uğrayabilmektedirler.

Tüm bunlar ışığında firmamız sahip olduğu yüksek teknoloji araçlar ile klima bakım onarım süreçlerinde geleneksellikten ziyade yenilikçiliğe öncelik vermektedir. Geleneksel çözümler klima arıza tespiti ya da klima arıza giderme gibi süreçlerde daha verimsiz yöntemler olarak değerlendirilirler. Daha yüksek teknoloji araçlar ile sağlanacak olan garantili klima servisi ise firmanın olabildiğince kısa sürede, en uygun klima bakım ücretleri ile çok daha verimli sonuçlar vermektedir. Bu bilgiler dahilinde firmamız sahip olduğu yüksek teknoloji araçlar ile müşterilerine yüksek kaliteli, garantili ve klimanın kullanım ömrünü uzatan bir hizmet deneyimi vaat etmektedir.

Sürdürülebilir Müşteri Desteği ve İletişimi

En iyi klima servisi firmaları arasında yer alan işletmemiz; gerek müşterilerinden aldığı olumlu yorumlar gerekse müşterilerine sağlamış olduğu yüksek kaliteli klima servis hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Bu bilgiler dahilinde klima servis ve klima bakım onarım süreçleri içerisinde müşteri memnuniyetini en çok etkileyen faktörün sürdürülebilir müşteri desteği gibi faktörler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Firmamız gerek 7/24 aktif müşteri destek birimi ile gerekse klima servisi için sunmuş olduğu 1 yıl garantili klima tamiri güvencesi ile müşteri memnuniyetini maksimize etmeye odaklanmaktadır.

Geniş Hizmet Portföyü ve A'dan Z'ye Teknik Altyapı

Kullanıcılar klima bakım süreçleri için servis sağlayıcı firma seçerlerken genellikle en yakın klima tamircisi ya da en iyi klima servisi gibi kavramlara öncelik verirler. Fakat klima bakım ve onarımı süreçlerinde kaliteyi ve servis niteliğini belirleyen önemli faktör; karşılaşılabilecek farklı klima arıza kodları için sunulabilecek geniş hizmet portföyüdür. Birçok klima tamiri firması, son derece teknik bir konu olan klima motor arızası ya da klima a6 hatası gibi problemler için çözüm üretebilecek teknik altyapıya sahip değillerdir. Bu bağlamda yetkili klima servislerinin sunmuş olduğu yüksek klima tamir ücretlerinden kaçınmak için alanında uzman, hizmet portföyü geniş firmalar ile çalışmak daha doğru olacaktır. Tüm bu bilgiler ışığında, firmamız, 18 kişilik teknik ekibi ve A'dan Z'ye klima bakım onarım ile alakalı her konuyu kapsayan teknik altyapısı ile müşterilerin klima arıza giderme kapsamındaki tüm ihtiyaçlarına hızlı ve uygun maliyetli yollarla yanıt vermektedir.

Klima Tamiri Kapsamında 360 Derece Çözümler

Klima arıza tespiti ve klima tamiri gibi ihtiyaçlar problemin kaynağına göre klima teknik servis firmasının farklı şekillerde müdahalelerini gerektirebilmektedir. Klima arızası başlığında klima soğutmama arızası ya da klima motor arızası gibi farklı problemler öne çıkabilir. Öne çıkan sorunların çözümü ise her zaman tek bir yaklaşım ya da uygulama yeterli olmayabilir. Bu bağlamda arızanın kaynağını tespit ederek klima tamir işlemini uygulamak için en doğru yöntemi yine uzman ekip belirler. Uygulanabilecek birden fazla yöntem olduğu için maliyet ve zaman açısından en uygun yöntemi belirlemek de zorlayıcı olabilir.

Tüm bu bilgiler dahilinde firmamız; klima onarım işlemi alakalı daha uzman ve kapsayıcı bir yaklaşım ile sizin için fayda sağlayabilecek en pratik çözümü belirlemeye öncelik veriyor. 360 derece hizmet anlayışı ile klima tamir sevisi olarak sadece günü kurtarmaya yönelik yaklaşımlar değil, aynı zamanda klima kullanım verimliliğinizi yükseltecek şekilde fayda sağlamayı da ilke ediniyor.

Müşteri Deneyimini Önemseyen Uzman Yaklaşım

Klima tamirci firmaları genellikle klima bakım ve onarım süreçlerinde müşteri deneyimini ikinci plana atmaktadır. Özellikle işin teknik kısmının ve klima arıza sebebi ile alakalı detayların müşteriye net bir şekilde aktarılamaması, müşteri deneyimini olumsuz etkileyen bir faktör olarak öne çıkmaktadır. Fakat tüm iş süreçlerinde müşteri ile berrak ve temiz bir iletişimin sürdürülmesine öncelik veren firmamız, müşteri deneyimini zenginleştirmek adına tüm inisiyatifini kullanmaktadır.

Klima onarım servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, müşteri ile olan diyaloğunun tüm sürecinde müşteri memnuniyetini merkeze alarak faaliyet göstermektedir. Doğrudan markaların yetkili klima servisleri tarafından bile sağlanmayan hizmet kalitesini sunmaya özen gösteren firmamız; işin maliyeti ne olursa olsun tüm müşteri taleplerine aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır. 18 kişilik uzman ekibi ile başta İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde faaliyetlerini yoğunlaştıran firmamız, Türkiye'nin dört bir yanından gelen müşteri taleplerine haftanın 7 günü 24 saat destek anlayışı ile en hızlı şekilde yanıt vermeye özen göstermektedir. Tüm bu bilgiler ışığında ise firmamızın temel prensibinin müşteri deneyimini zenginleştirerek sürdürülebilir müşteri ilişkileri kurmak olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

En Hızlı Şekilde Kapınızdayız

Klima çalışmaması gibi klima arızaları her ne kadar hayati olmasalar da bazı durumlarda anlık hızlı müdahalelerin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bazı hassas müşterilerin iklimlendirme sistemlerini kullanabilme durumları daha kritik bir durumda olduğu için o tarz müşteriler için hızlı klima servis hizmeti daha önemlidir. Fakat müşteri talebi her ne olursa olsun, müşteri iletişimindeki temel yaklaşımımız tüm çağrılara en hızlı şekilde yanıt vermektir. Bu noktada sizler bize ulaşır ulaşmaz hızlıca klima servis planlamamızı yapıyor ve olabildiğince hızlı şekilde sizi takvimimize dahil ederek servis için konumuza gelmeye hassasiyet gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Tüm klimalarınız için güvenilir teknik servis

Klima bölge servisi 7 gün 24 saat servis ayrıcalıkları ve profesyonel teknik personel ile tüm marka ve model klimalarınız için hizmet veriyor.

Klima Servisi

7 gün 24 saat servis ayrıcalıkları ve profesyonel teknik personel ile tüm marka ve model klimalarınız için teknik servis hizmet veriyoruz.

Klima Bakımı

Klima bölge servisi tüm marka ve model klimalarınızın montaj hizmetini gerçekleştirmektedir. Servis talebinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Klima Montajı

Yaz ve kış her ortamda kullandığınız, sağlığınızı teslim ettiğiniz, alırken yüksek maliyetler ödediğimiz klimanızın bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çağrı Merkezi:

444 4 021