Eğer siz de klima neden ısıtmaz diye merak ediyorsanız bu durumda profesyonel destek almanızı öneririz. Isıtmamanın birçok nedeni olabilir. Tüm bunlara ek olarak yapmanız gereken klimanızın ısıtmadığını fark ettiğinizde tekrar çalıştırmamanız olacaktır. Siz de destek alarak evinize firmamızdan profesyonel ekip yollamamızı sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde en kısa sürede klimanızı tamir edecektir.

Profesyonel bir şekilde sorunun neyden kaynaklandığını buluyor ve çözümü için hemen harekete geçiyoruz. Eğer klimanızın gazı bittiyse de bu durumda sıtma ve soğutma sürecinde problemler yaşayabilirsiniz. Tüm bu süreci kontrol ediyor ve çözüm için hareket geçiyoruz. Siz de uygun fiyatlı klima tamiratı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Klima Isıtmıyor

Eğer klimanız ısıtmıyorsa bunun nedeni filtresinin kirlenmiş olması olabilir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise bunun için eleman çağırmanıza gerek yoktur. Eğer klima ısıtmıyorsa yapmanız gereken ilk olarak filtreyi çıkarmak ve güzelce yıkamak olacaktır. Filtreyi yıkadıktan sonra kurumasını bekleyin ve kuruduysa tekrar yerleştirin.

Klimanız ısıtmaya başladıysa herhangi bir desteğe ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak aynı şekilde ısıtmamaya devam ediyorsa bunun nedeni iç ünitesindeki farklı parçalardan kaynaklanabilir. Bu noktada da profesyonel bir firmadan yardım alabilirsiniz. Bunun için firmamızı arayabilir. ve destek alabilirsiniz. Firma olarak sizlere ısıtma ya da soğutma problemleri yaşıyorsanız sorun çözümü için belirttiğimiz tarihte geliyoruz.

Klima Sıcak Hava Üflemiyor

Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız klimanızın büyük olasılıkla filtresi kirlenmiştir. Bunun için yapmanız gereken işlem klimanızın filtresini çıkarmak ve iyice sabunlu su ile yıkadıktan sonra da kurumasını beklemek olacaktır. Kurumasını bekledikten sonra geri takın ve kontrol edin. Büyük olasılıkla düzeldiğini göreceksiniz. Buna rağmen klima sıcak hava üflemiyorsa bizden yardım ve destek alabilirsiniz

Klima Soğutuyor Ama Isıtmıyor

Filtre temizleme yöntemi ile düzelmediyse klimanızın iç ünitesinde bir sorun oluşmuş olabilir. Bunun içi profesyonel ekibimiz adresinize geliyor ve sorunun kaynağını buluyor. Sorunun kaynağını size belirttikten sonra da çözüm için harekete geçiyor. Eğer siz de sorunun çözülmesini istiyorsanız o an tamir edilmesini belirtebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli çalışma süreci için firmamıza güvenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermeye ve isinizi kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Klima soğutuyor ama ısıtmıyor diyorsanız bu durumda filtre temizleme de işe yaramadıysa yardım alabilirsiniz. Sizlerin işini kolaylaştırmaya ve en kaliteli hizmeti vermeye de var gücümüzle devam ediyoruz.