ECA Klima Servisi

444 4 021

ECA klima servisi

ECA klimalarınız için hızlı hizmet ve Memnuniyet

Klimanızın her türlü bakımını firmamız kaliteli bir şekilde yapmaktadır. E.C.A Klima servisi için firmamızla iletişime geçin. Sizin de klimanızın bakım zamanı gelmişse bunu geciktirmemenizi öneririz.  Klimaların düzenli bakımlarını yaptırmak oldukça önemlidir. Profesyonel iş arkadaşlarımız sayesinde çok kısa sürede klima ile ilgili her türlü işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Klima bakımı onarımı montajı ve çıkarılması gibi her türlü işlemi firmamız yapmaktadır. Siz de her türlü işlemlerinizde bizi arayarak en kısa sürede hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yapacağımız işlemleri kaliteli işçilikle en kısa sürede tamamlamaya özen gösteriyoruz. Bizimle çalışmaktan asla pişmanlık duymayacaksınız. E.C.A firmasının orijinal ürünlerini servisimizde bulabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesinin yanında işçiliğimizin de kalitesini sizlere sunuyoruz.  E.C.A klima bakımı için de firmamızdan güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Klima bakımlarını düzenli yaptırmanız klimalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

ecaklima inpage

E.C.A Klima Modelleri

Yetkili servis olarak E.C.A markasının her türlü modellerini bünyemizde barındırmaktayız. Son teknoloji olan ürünleri fiyatlarını da sonuna kadar hak etmektedir. Birçok açıdan avantajı ve konforu ürünlerimizde bulabilirsiniz. A sınıf enerji tasarrufu sağlayan ürünlerimiz sayesinde hem cebinize katkı sağlarken hem de doğaya zararı minimuma indirin.  Modellerimizin oldukça çeşitli olmasının yanında boyutları da değişim göstermektedir. Kendinize uygun olarak boyutu da seçebilme özgürlüğünüz bulunmaktadır. Modellerimizin şıklığı ve modern duruşu nedeniyle her eve kolaylıkla uyum sağlayan tasarımlara sahiptir. Modern duruşu ve ekonomik olmaları nedeniyle bu ürünleri uzun yıllar boyunca severek kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Son teknolojiye entegre edilerek tasarlanmış ürünlerimiz çok beğenilere satılmakta ve stoklarda sık sık tükenmektedir. Bizden alacağınız ürünlerin kalitesinden ve şık duruşunda yana hiçbir şüphe duymayacağınızdan emin olabilişiniz. Ürünlerimizin satışını yaptığımız gibi E.C.A klima tamiri konusunda da sizlere hizmet veriyoruz.

E.C.A Klima Bakımı Nasıl Yapılmaktadır?

Klima bakımı yaptırmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gerek bizi arayarak gün ve saat belirlememiz olacaktır. Daha sonra alanında uzman arkadaşlarımız gelip büyük bir hassasiyet ve titizlikle klima takma sürecini yapmaktadır. Belli aşamalarla klima bakımı süreci gerçekleştirilir. Bu bakım sürecini kendi başınıza yapmaya çalışmayınız. İlk olarak cihazın dışını temizleyen arkadaşlarımız daha sonra klimanın filtresini temizlemektedir. Sonraki aşamada cihazın serpatini temizlenir ve soğutucusunun kaçak kontrolü yapılır. Daha sonra arkadaşlarımız cihazın iç temizliğini yaparlar. İç ünitenin gerilimini ve akımını kontrol eden arkadaşlarımız fan hareketlerini de kontrol ederek süreci tamamlar. E.C.A klima bakımının ara ara yapılması önerilmektedir. Bu sayede klimanızı uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

E.C.A Klima Tamiri Nasıl Yapılır?

Klimalarınızda kullanıma bağlı ya da bakım yapılmaması üzerine belli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Tamirin yapılması için ilk olarak sorunun kaynağının tam olarak anlaşılması gereklidir. Sorunun kaynağını da bu işin uzmanı kişiler anlamaktadır. Bu nedenle klimanızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken E.C.A klima servisini aramanız olacaktır. Elemanlarımız en kısa sürede adresinize gelerek sorunu ve sorunun kaynağını tespit ederek sizlere en iyi çözüm önerisini sunacaktır. Sizin de onayınız alındıktan sonra klimanın tamir işlemi yapılır.  Klimaya dair her türlü tamirat işlemlerinde sizlere yardım ediyoruz. Klimanın bozulan bir parçası varsa bunun için E.C.A markasının orijinal parçalarını getirerek takabiliriz. E.C.A klima tamiri konusunda en iyi olmanın gururu ile sizlere de hizmet vermek için bekliyoruz.

E.C.A Klima Montajı

Klimaların montajı için öncelikle nereye takacağınızı belirlemelisiniz. İç ünite ve dış ünite dikkate alınarak yer belirlenmelidir. Daha sonra iç ünite montaj sacının yerleştirilmesi gereklidir. Su terazisi ile konumlandırmanın düz konumlandırılıp konumlandırılmadığı tespit edilir. Kalemle vidaların denk geldiği kısım belirlenir. Matkap yardımı ile duvar delinir. Klimanın dış ünitesi de dikkate alınarak takma işlemi gerçekleştirilmelidir. Ayrıntılı birçok detayı bulunan bu işlemi yetkili bir firmanın yapması önerilmektedir. Profesyonel iş arkadaşlarımıza bu konuda güvenerek çalışmalarını yapmalarını isteyebilirsiniz.  E.C.A klima montajı konusunda yardım alabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelen elemanlarımız sorunsuz bir şekilde klima montajını gerçekleştirmektedir.

E.C.A Klima Nasıl Yakılır ve Nasıl Sökülür?

Klimaları takılması da sökülmesi de profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Aksi bir durumda klimanıza zarar verebilir ya da bozulmasına neden olabilirsiniz. Elektrik ile bağlanması gerektiği için güvenli ve işin ehli kişilere bırakılması gerekmektedir. Bu nedenle E.C.A klima montajı gibi konuları yetkili servise bırakmanız önerilir. Ürünleriniz bozulursa ve ek malzeme gerekirse orijinalleri tedarik edilmektedir.  E.C.A firmasının yetkili servisi olarak her türlü klima işlemlerinizde hizmet vermekteyiz. Büyük bir memnuniyet ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle her türlü işlemlerinizde her zaman hizmet vermeye hazır olan firmamızı arayabilirsiniz. Takılma ve sökülme işlemlerini kendiniz değil de yetkili firmanın yapması konusunda hassasiyet göstermenizi öneririz.

E.C.A Klima Yetkili Servis Merkezi

Klimalarınızla ilgili herhangi bir sorun olduğunda, bakım yaptırmak istediğinizde, bozulan parçasını değiştirmek istediğinizde ya da yeni bir klima almak istediğinizde yetkili servisi arayabilirsiniz. Servisi arayarak E.C.A klima servis ücreti hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Tamirat için elemanlarımızı servisimizi arayarak gelmeleri için tarih ve randevu oluşturabilirsiniz. Klima ile ilgili işlemleri tamamen yetkili kişilerin yapması gerekmektedir. Klimanıza zarar vermek riskini göze almayın. Bu nedenle firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. İstediğiniz her zaman yetkili servise iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.  En iyi hizmeti en güvenilir şekilde almak istiyorsanız klimalarınızın bakım onarım ve tamiratını yetkili servise yaptırmalısınız.  Bu sayede parça yenilenmesi gerekirse de orijinal parçaların tedarik edilmesi sağlanır. Orijinal parçalarla ve profesyonel bir ekiple çalışırsanız klimanıza hiçbir zarar vermeden uzun yıllar boyunca kullanma olanağı sağlarsınız.

E.C.A Klima Servisi Randevu

Klima ile ilgili sorunlarınızı servisimize bildirmeniz gereklidir. Bu sayede belli bir tarihte servisimiz adresinize gelerek bozulan ürün tamir eder ya da onarım ve bakımını yapar. Yetkili servisimizden hizmet almak için randevu almanız gereklidir. Yetkili servisimizi arayarak uygun bir güne tarih belirlememizin ardından adresinize ulaşım sağlayacaktır. Klimanızın orijinalliğini bozmamak ve güvenilir yerlerde tamir ettirmek uzun ömürlü kullanabilmeniz adına oldukça önemlidir. Parça gerektiğinde orijinalini yalnızca yetkili serviste bulabilirsiniz. Klimalarınızın bozulmaması için de parçaların orijinalliğinde yalnızca yetkili servisten hizmet aldığınız takdirde emin olabilirsiniz. Siz de klimanızı riske atmayın yetkili servisten şaşmayın. E.C.A klima tamiri için firmamızla iletişime geçip randevu oluşturun.

E.C.A Klima Servis Bakım Tamir Ücretleri

Klima bakım ücreti de değişim göstermektedir. Firmamız, fiyatları uçuk belirlememeye müşterinin de cebini düşünerek fiyatları belirlemeye özen göstermektedir. Tamir işlemlerinde öncelik olarak sorunun kaynağını anlamaktır. Sorunun nedenine bağlı olarak çalışma arkadaşlarımız sizlere ücret belirlemesi yapacaktır. Eğer klimanız bir parçada sorun varsa o parçanın yenilenmesi gerekebilir. Buna bağlı olarak da parçanın ücreti de fiyata eklenecektir. Parçanın değerine bağlı olarak ücreti de değişmektedir. Orijinal parça fiyatları sıradan parçalara göre daha pahalı olabilmektedir. Klimanızın kalitesini korumak için orijinal parça kullanmaya da özen gösterin. E.C.A klima servis ücreti değişim gösterdiği için iletişim numaralarımızdan bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Servis Talep Formu

Klimalarınız İçin Kışa Hazırlık Fırsatlarından Yararlanın, Performansı ve Tasarrufu Yaşayın! Servis talep formunu eksiksiz doldurarak tüm klima teknik servis ihtiyaçlarınızı Klima Bölge Servisi'ne bildirebilirsiniz.

Air Con img2